Рубрики
МЕНЮ
Вечканова Елена
"Із цим роком мені все зрозуміло, давайте наступний". Цей жарт відомий багатьом користувачам соцмереж, але, мабуть, лише у 2020 році він справді напрочуд актуальний. І хоча безліч українців нестерпно чекають завершення чергового високосного року, новорічний настрій часто зникає. "Коментарі" вирішили створити добірку порад для "реанімації" святкових відчуттів.
Новорічний настрій створити зовсім просто. Фото: wallpaper.net
1. Приготуйте печиво
Про різдвяне печиво ходять легенди. Ймовірно, це пов’язано із тим, що взагалі будь-які солодощі сприяють підвищенню рівня "гормону щастя" — серотоніну. Але аромат саме різдвяної випічки, до якої активно додають корицю, кардамон, мускатний горіх та інші духмяні спеції, не зрівняти ні з чим. Якщо печиво не підходить, можна спробувати спекти кекс — із коньяком та цукатами.
2. Купіть різдвяний светр
Можливо, американська традиція вдягатися в "потворні різдвяні светри" (Ugly Christmas Sweater) — не така вже й дивна. Пройдіться по крамницям, придбайте найсмішнішу одежину і влаштуйте фотосесію. До речі, отримані фотокартки потім можна використати як різдвяні листівки. Портал "Коментарі" уже розповідав, як виглядає цьогорічна святкова поштівка Меган Маркл та принца Гаррі.
3. Перегляньте улюблені новорічні фільми
У всіх — свій смак. Хтось любить "Сам удома", хтось "під ялинку" обов’язково переглядає фільми про Гаррі Поттера, а хтось надає перевагу старій-добрій "Іронії долі". Знайдіть час і обов’язково долучіться до святкового кіно-марафону. Якщо ж вирішите подивитися щось нове, перевірте, чи не потрапила обрана стрічка до списку найгірших різдвяних фільмів.
4. Прикрасьте ялинку
Навіть якщо у вас зовсім немає для цього сил. Святкове деревце завжди додає кілька "плюсиків" до новорічного настрою. І українці, між іншим, знають про це. Інакше, яким би чином головна ялинка країни змогла потрапити до ТОП-10 найкрасивіших у Європі?
5. Напишіть листа Діду Морозу
Чи Санта Клаусу. Чи Святому Миколаю. Коротше кажучи, зверніться до того покровителя свята, у якого вірите ви чи ваші діти. Інколи віра у щире диво дозволяє нам розслабитися і відкинути проблеми. Крім того, можете "підбурити" до спільного складання новорічних резолюцій і дітлахів.
6. Послухайте музику
Майже у кожного є улюблені новорічно-різдвяні треки, а у декого — навіть цілі плейлисти. Можна влаштувати танці під найдрайвовіші святкові хіти. Якщо ж не маєте особливих уподобань, пошукайте вже готові музичні підбірки. Любителі "гаряченького" можуть послухати різдвяний плейлист, підготований ресурсом PornHub.
7. Зліпіть снігову бабу та покатайтеся з гірки
Погоджуємося, такий спосіб для покращення новорічного настрою підходить не всім. Тим більше, що залежить від погодних умов за вікном. Утім синоптики уже розповіли, чи варто українцям чекати снігу на Новий Рік.
8. Купіть подарунок для когось несподіваного
Ми все одно готуємо подарунки для найближчих. То чому б не купити хоча б дрібницю для когось, кого ніколи не вітали? Порадуйте сусіда, знайомого, колегу, із яким не завжди знаходите спільну мову… Як мінімум, вдячність і щира усмішка у відповідь вам гарантовані. Мисліть креативно! Як, наприклад, Санта на Київщині, котрий вітав дітлахів на параплані, розкидаючи з неба солодощі.
Бажаємо всім віднайти врочистий настрій і почуватися щасливими!
А щоб убезпечити себе від харчових ризиків за святковим столом, "Коментарі" пропонують дізнатися, які продукти краще не вживати на Новий Рік.
Новини