Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
У будь-яких стосунках можуть виникнути ревнощі. Найчастіше вони мають негативний характер і можуть завдати чимало проблем. Психологи назвали основні причини, через які у людини виникає це почуття.
Чому виникають ревнощі / фото: Getty Images/Westend61
Невпевненість у собі
Це одна з найпоширеніших причин. Людина постійно порівнює себе з оточуючими, сумнівається у тому, що гідна любові. Але ця невпевненість лише погіршує ситуацію і може призвести до постійних сварок у стосунках.
Завищене почуття власності
Є люди, яким важливо контролювати свого обранця, вважаючи його лише "своїм". Але така поведінка відштовхує партнера, оскільки він починає відчувати тиск з боку другої половинки.
Егоїзм
У такому випадку людина надто любить себе і вважає, що весь світ повинен бути спрямований на задоволення її бажань. За такої самовпевненості егоїстична натура прагне повністю заволодіти увагою свого партнера.
Невдалий досвід у минулому
Якщо людина в минулих стосунках зіткнулася зі зрадою, то довіритися новому партнеру буде набагато складніше, оскільки зрада залишає великий психологічний відбиток. Людина буде постійно сумніватися і в усьому шукати каверзи.
Ревнивий чоловік зраджує сам
У таких випадках чоловік приписує свої вчинки партнеру і запевняє себе, що він відчуває ту ж потребу в любовних зв'язках на стороні. Нікому не хочеться відчувати образу від зрад, у результаті чого прокидається почуття ревнощів.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що ревнощі — руйнівні почуття, які виникають через непорозуміння і недовіру.
Щоб уникнути ревнощів, потрібно визначитися з головними правилами та принципами спілкування з другою половинкою і собою. Щоб впоратися зі своїми почуттями й розібратися у причині своєї ревнощів, сімейний терапевт Наталія Кручинина дала кілька дієвих установок.
Новини