Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Ревнощі — не найприємніше відчуття, яке підриває довіру партнерів один до одного. Щоб воно виникало якомога рідше і не приводило до проблем в парі, український психолог Дмитро Карпачов дав кілька порад, які допомагають перемогти це почуття.
Як позбутися від ревнощів / Фото: ru.fotolia.com
Реальність повинна брати гору над уявою
Перед тим, як "нападати" на партнера і звинувачувати його в зрадах або брехні, перевірте правдивість інформації. Це повинні бути факти, а не просто ваші домисли. Ви повинні розуміти, що проблема може ховатися не в поведінці другої половинки, а в ваших негативних думках і страхах.
Не підсилюйте свої ревнощі
Не потрібно перевіряти телефон партнера, влаштовувати йому допити й вимагати звіту, де і з ким він був. Такі дії ображають і принижують його. Ви даєте зрозуміти, що підсвідомо очікуєте зради й вірите в те, що кохана людина на це здатна.
Обговоріть свої почуття
Поділіться з кимось своїми переживаннями, наприклад, з близькою подругою або рідними. Шукайте тих людей, які підтримають вас і не підсилять ваші ревнощі, а навпаки, переконають, що ваші переживання не мають серйозних підстав.
Займіться відновленням самооцінки
Часто ревнощі виникають через невпевненість в собі, тому почніть працювати над власною самооцінкою. В результаті, ви будете відчувати себе краще і ваша довіру до партнера зросте.
Не перебільшуйте ексклюзивність своїх прав на обранця
Ви можете розраховувати на вірність, але не можете забороняти йому спілкуватися з протилежною статтю, обмежувати свободу вибору і дій. Інакше це вже не любовні стосунки, а емоційне насильство.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, чому виникають ревнощі.
Новини