comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля психологія П'ять речей, які потрібно пам'ятати, коли ви «зломлені»
commentss НОВИНИ Всі новини

П'ять речей, які потрібно пам'ятати, коли ви «зломлені»

Психологи розповіли, що потрібно пам'ятати в найважчі періоди свого життя, коли ви відчуваєте, що «зломлені»

14 червня 2021, 15:45

У багатьох людей трапляються такі життєві моменти, коли їм здається, що весь світ налаштований проти, коли немає ані бажання, ані сил рухатися далі. У таких ситуаціях людина відчуває, що "зломлена". Але ніколи не потрібно здаватися, адже цей важкий життєвий етап може бути початком чогось нового і хорошого.

П'ять речей, які потрібно пам'ятати, коли ви «зломлені»

Що потрібно пам'ятати, коли ви «зломлені» / Фото: wall.alphacoders

Психологи розповіли, які речі потрібно пам'ятати, коли все падає з рук.

Пам'ятайте, що біль дозволяє вам рости

У житті бувають як хороші, так і погані моменти. І те, й інше потрібно вміти приймати з вдячністю, адже проходячи через труднощі, людина стає сильнішою й отримує безцінний досвід. Пам'ятайте, що робота над собою робить вас мудрішими.

Вчіться приймати та поважати свої почуття

Не бійтеся висловлювати свої емоції і почуття. Перестаньте їх блокувати, а приймайте, попри те, позитивні вони чи ні. Якщо ви переповнені негативом (образами, ревнощами, сумом, відчаєм), то прийміть їх, тому що так їх буде легше відпустити і забути.

Не накопичуйте в собі почуття, щоб в один прекрасний момент вони не виплеснулися назовні і не погіршили ситуацію, спровокувавши скандал, бійку або сварку. Вияв емоцій є невід'ємною частиною життя.

Пам'ятайте про свою мету

Ваш життєвий досвід  (як негативний, так і позитивний) дозволяє розширити перспективу світу. Біль, який ви пережили, дозволяє вам співпереживати і ототожнювати себе з чужим болем і щиро цінувати щастя.

Пам'ятайте свої "чому" і міркуйте про те, як негативні ситуації, з якими вам довелося стикатися в житті, дозволяють побачити більш чітку мету, допомагають краще зрозуміти своє призначення на цій планеті.

Концентруйтеся на позитивних сторонах життя

Якщо ви відчуваєте, що морально "зломлені", подивіться на ситуацію з іншого боку і спробуйте знайти в ній хороші сторони. Один із перших кроків до зцілення і просвітління — оточити себе позитивом. Налаштуйте себе на те, що завтра буде новий день і він принесе вам багато радості і приємних подій. Потрібно просто в це повірити!

Пам'ятайте, що все в цьому світі тимчасово

За чорною смугою неодмінно піде біла, тому не здавайтеся і завжди йдіть вперед. Ким би ви не були, знайте, що ви можете бути краще. Ви можете робити те, що хочете, поки хочете. Позитивні думки — це ключ до щастя. Все в житті тимчасово. Тому не ускладнюйте.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, як перестати залежати від думки оточуючих.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Жора

14 червня 2021, 14:59

я так уже лет 15 живу... Лучше не будет, просто поверьте

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!