Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Під час походу до
магазину на покупця діють численні психологічні фактори, які вміло
використовують маркетологи, і таким чином змушують купувати додаткові продукти. Ці методи
діють, як для покупки їжі, одягу, так і для різноманітної техніки та гаджетів. Дізнайтесь,
як магазини змушують вас витрачати більше грошей.
Як магазини змушують нас витрачати більше грошей. Фото з відкритих джерел
Інколи ви можете помітити, що зайшовши до магазину, у ньому змінилось планування. Звичний для вас хліб чи туалетний папір лежать не в тому місці, де ви звикли. Це один з методів маркетологів змусити купувати більше.
Виявляється, що таким чином, покупець буде довше шукати необхідні для нього продукти і затримається в магазині. А якщо ми затримались в супермаркеті на довше, то і купуємо більше. Згідно з дослідженнями 50% товарів ми купуємо імпульсивно. А серед населення майже 90% людей роблять імпульсивні покупки. Таким чином залишаючись у магазині на довший період часу ви можете відреагувати на якусь акцію, пропозицію дня чи знижку і придбати товари, які не планували купувати.
Щоб не купувати більше продуктів можна дотримуватись кількох корисних порад. Наприклад, пам'ятати магію маркетологів, яка змушує вас витрачати більше грошей, а також складати чіткий список потрібних речей, які ви збираєтесь купити. Таким чином ви уникнете того, що б купити кілька зайвих плиток шоколаду або упаковку макаронів.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про п’ять канцерогенних продуктів, які викликають рак.
Також "Коментарі" писали про новий вид шахрайства – квішинг. Його за допомогою QR-код шахраї можуть зняти усіх гроші з вашого рахунку.
Новини