Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
У губок, призначених для миття посуду, є свої "секрети", адже, як виявилося, їх роблять різнобарвними не для краси, а з певною метою. Що треба знати?
Чому губки для миття посуду різнокольорові (фото з відкритих джерел)
Таємниця скотч-брайту
Губки зазвичай складаються з двох частин: товстого поролонового спонжику та тонкої смужки жорсткішого матеріалу на одній зі сторін. Ось ця смужка і називається скотч-брайтом. Саме цією стороною більшість господарок і відмиває забруднення на посуді чи іншій поверхні. І скотч-брайт буває різного ступеня жорсткості та товщини, а визначити це можна за допомогою кольору.
Зелений
Губка зеленого кольору вказує на найжорсткіший скотч-брайт, за допомогою якого можна відтерти застиглий жир, їжу, яка пригоріла, і засохлі залишки їжі. Але треба бути делікатнішим, щоб не пошкодити емаль.
Коричневий і червоний
Це менш жорсткі різновиди абразивного матеріалу, призначені для миття звичайного посуду без складних плям.
Жовтий
Така губка має найніжніший скотч-брайт, тому ним можна мити скло, кришталь і фарфор, але експерти радять не ризикувати й очищати їх все ж таки м'якою стороною губки.
Але важливо пам'ятати про те, що для кожної поверхні у будинку має бути окрема губка, не варто одним засобом мити посуд, витирати стіл і полички. Наприклад, жовту губку можна використовувати для прибирання стільниці, а зелену – для миття раковини.
І ще не забувайте про те, що кухонні губки бажано змінювати раз на тиждень.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що фахівець із клінінгу mama_mila_au розповіла про найбрудніші місця у будинку, про які під час прибирання можуть забувати господині.
Новини