Головна Новини Дозвілля книги Стівен Кінг розповів про своє бажання на 2023 рік. Воно стосується України
commentss НОВИНИ Всі новини

Стівен Кінг розповів про своє бажання на 2023 рік. Воно стосується України

Американський літературний "король жахів" написав про своє найбільше бажання на 2023 рік. Стівен Кінг згадав Україну.

30 грудня 2022, 12:40 comments8540
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Культовий американський письменник Стівен Кінг, розповів про своє бажання на 2023 рік, яке пов’язане з Україною. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на Twitter "Короля жахів".

Стівен Кінг розповів про своє бажання на 2023 рік. Воно стосується України

Американський письменник Стівен Кінг. Фото з Twitter Stephen King

Війна в Україні привернула увагу усього світу, включно і з літературними діячами сучасності. Дії Путіна в Україні засудили зокрема англійська авторка оповідань про Гаррі Поттера Джоан Роулінг та американський письменник відомий своїми книгами в стилі жахів Стівен Кінг.

Кінг неодноразово висловлював свою підтримку та солідарність Україні. "Король жахів" ще в перші дні війни виклав у своєму акаунті на Twitter своє фото з футболкою, яка містила напис з напис I Stand wıth Ukraine.

Цього разу колега Стівена Кінга Дон Вінслоу запитав у Twitter про найбільше особисте бажання на 2023 рік, на яке коротко відповів американський письменник.

"Мир в Україні", — залишив коментар у Twitter Стівен Кінг.

Переглянути оригінальне повідомлення Стівена Кінга можна нижче:

Стівен Кінг розповів про своє бажання на 2023 рік. Воно стосується України - фото 2

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Україні назвали кращу книгу 2022 року. Ним виявився роман Андрія Сем'янківа "Танці з кістками. Медичний трилер". Окрім того, обрали книги в категорії дитячої літератури "Примари Чорної діброви" авторства Андрія Бачинського, а в есеїстиці переміг Павло Казарін з книгою "Дикий Захід Східної Європи".

Також "Коментарі" писали про найпопулярнішу книгу в Росії за 2022 рік. Ним виявився роман-антиутопія, яка зображає авторитарний режим, що повністю контролює думку суспільства. В антиутопії, яка була написана понад 70 років тому можна помітити паралелі з Росією.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини