comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля книги Білл Гейтс порадив 5 книг на кінець «паршивого» 2020 року
commentss НОВИНИ Всі новини

Білл Гейтс порадив 5 книг на кінець «паршивого» 2020 року

У добірці є книги про наукові інновації та шпигунів

11 грудня 2020, 11:20
Американський підприємець, засновник компанії Microsoft Білл Гейтс поділився добіркою книг, які він прочитав у 2020 році. Кожен твір, на його думку, дуже захоплює і зачіпає важливі теми.

 Білл Гейтс порадив 5 книг на кінець «паршивого» 2020 року

Добірка книг від Білла Гейтса (фото з відкритого джерела)

Мільярдер Білл Гейтс розповів про п'ять книг, які він радить прочитати під кінець "паршивого" 2020 року, щоб провести його на хорошій ноті. У добірку потрапили такі твори:

"Новий Джим Кроу: масовий висновок в епоху расової сліпоти", Мішель Олександр

У цій книзі обговорюються расові питання, характерні для афро-американських чоловіків і масові позбавлення волі в Сполучених Штатах. Автор представляє дослідження американської тюремної системи, через яку темношкірі на все життя опиняються за ґратами без базових громадянських і людських прав. Білл Гейтс зазначив, що книга допомогла йому більше усвідомити цю проблему.

"Шпигун і зрадник: найбільша шпигунська історія холодної війни" Бена Макінтайр

У творі розповідається історія Олега Гордієвського — колишнього полковника КДБ СРСР, який паралельно працював на британську розвідку і втік до Великобританії в 1985 році. Автор розкриває деталі шпигунських ігор, які СРСР вів з Британією і США, а також життя подвійного агента. Мільярдер підкреслив, що ця книга його дуже захопила, і написана в дусі шпигунських романів.

"Прекрасне і мерзенне: сага про Черчилля, сім'ю та непокору під час Бліца" Еріка Ларсона

У цьому книзі розповідається про бомбардування Великобританії німецькою авіацією в 1940-1941 роках, коли люди щоночі ховалися в підвалах, рятуючись від вибухів. Білл Гейтс зазначив, що страх тих людей був набагато серйозніше, ніж той, з яким ми зіткнулися під час пандемії COVID-19, але все одно він здається знайомим.

"Діапазон. Як універсали виграють у світі спеціалізацій "Девіда Епштейна

Це літературний твір увійшов у список кращих книг 2019 року за версією The Oprah Magazine. У ньому автор намагається пояснити, наскільки корисний для людини різнобічний розвиток перед зануренням в конкретну сферу. Засновник Microsoft говорить, що книгу обов'язково варто прочитати фахівцям широкого профілю, які відчувають себе в тіні своїх колег.

"Подих від солі: смертельне генетичне захворювання, нова ера в науці, пацієнти й сім'ї, які змінили медицину" Біджан Тріведі

У цій книзі йдеться про життя пацієнтів, які страждають на муковісцидоз — системне спадкове захворювання, яке вражає залози зовнішньої секреції та порушує функції органів дихання. Білл Гейтс зазначив, що сюжет цієї книги був важливий для нього, тому що він знає такі сім'ї й знає, що їм допомогли нові ліки, які описує автор.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, які книги засновані на реальних подіях.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!