Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Багато людей люблять подорожувати і не один винахід був направлено саме на забезпечення цього задоволення. Але іноді людська фантазія заходила настільки далеко, що теорію так і не вдавалося реалізувати на практиці. Сьогодні ми розповімо тобі про дивовижні винаходи, які повинні були призначатися для подорожей, але так і не були реалізовані. Допоможе нам у цьому видання ITSider.
Підводний екскурсійний автобус (1932 рік)
Підводний автобус повинен був переміщатися на гусеницях, а пасажирський салон був здатний від'єднатися від ходової частини для аварійного спливання. Автором цього чуда техніки був інженер з Ніцци, Франція. Він щиро вірив, що подібні екскурсії та автобуси для них неодмінно з'являться в найближчому майбутньому. Він також представив проект підводної залізниці для гужових вагонів, а повітря для пасажирів поїзда і автобуса повинно було надходити по довгих трубках, які тягнулися б від пасажирського відсіку до поверхні води.
Автобус-амфібія (1947)
Промисловий дизайнер Роберт Зейдман, якому спала на думку ідея проекту, називав цей автобус "Відпочиваючий" і вірив, що на таких амфібиях люди зможуть виходити в море, щоб порибалити. За фактом у нього вийшла "громадська амфібія", на кшталт тих, які активно використовувалися військовими в морі під час Другої світової війни. Розкішний 10-ти метровий житловий фургон, за задумом автора, мав вбудований бар, місце для навігаційних карт і вихід на дах, щоб можна було порибалити з комфортом.
Круїзний лайнер (1957 рік)
Якщо ви не хочете застрягти на дні морському, спробуйте круїз по перетнутій місцевості! Цей неймовірний лайнер-амфібія був винайдений легендарним ілюстратором наукової фантастики Френком Тінсли спеціально для журналу Mechanix Illustrated в 1957 році. Основна ідея полягає в тому, що маршрут такого круїзного лайнера не обов'язково повинен бути водним - можна і по суші покататися. Для цього на кораблі повинен був бути встановлений передній відвал, як в бульдозері, який у воді служив би хвилерізом, а на землі допомагав пробиратися через зарості.
Такі винаходи свого часу викликали справжній шок. У наші дні це виглядає вже не так дивно. Також видання "Коментарі" розповість, як подорожі впливають на особистість.
Новини