Рубрики
МЕНЮ
Ольга Чародий
Ніхто не посперечається, що вміння переконливо та правильно доносити свої думки допомагає не лише у відносинах, а й на шляху до успіху. Але далеко не всі відразу мають риторику, тому ловіть поради, як навчитися формулювати думки максимально чітко. Пандемія внесла серйозні корективи у наше життя, змусивши більше часу перебувати поза соціумом. Тому стало ще складніше підтримувати контакти та чітко представляти свої думки. Тому експерти з телеграм-каналу Психологічна підтримка поділилися дієвими порадами, які допоможуть правильно озвучувати свої погляди та припущення.
Дівчина (фото з відкритих джерел)
Як навчитися чітко формулювати свої думки:
Читайте хорошу та різноманітну літературу, що дозволить збільшити словниковий запас.
Працюйте над виразністю мови. Спробуйте витіснити слова-паразити зі своєї мови.
Долучайтесь до обговорень на різних форумах, висловлюйтесь. Уміння вести гарну дискусію та відстоювати свою точку зору дуже важливо. Звичайно, це не повинно перетворюватися на сварки.
Ведіть щоденник чи блог. Дозвольте описувати все, що відбувається у вашому житті та те, що вас хвилює. Намагайтеся яскраво та розширено розповісти про це.
Записуйте свої промови на диктофон та аналізуйте недоліки.
Слідкуйте за темпом мови. Дуже часто дуже швидка або повільна мова заважає співрозмовникам вас краще зрозуміти.
Намагайтеся не відволікатися на сторонні деталі. Зосередьтеся на основній думці та розвивайте її.
Нагадаємо, в Китаї анонсували перший автомобіль, керований думкою. Його розробили дослідники з Нанькайського університету Тяньцзіні, розташованому на північному сході країни, повідомляє "3Dnews". На створення інноваційного автомобіля у дослідників пішло близько двох років. За допомогою носія, що зчитує сигнали мозку, водій може подавати команди на рух транспортного засобу вперед, рух назад, на зупинку, а також блокування та розблокування машини.
Дослідник Чжан Чжао розповів, що обладнання містить 16 датчиків, які фіксують ЕЕГ-сигнали (електроенцефалограма) головного мозку водія. Дослідники розробили комп'ютерну програму, яка дозволяє визначати відповідні сигнали ЕЕГ та перетворює їх, дозволяючи здійснювати контроль керування автомобілем. Дослідники кажуть, що вони спочатку керувалися бажанням допомогти людям з обмеженими можливостями, які фізично не в змозі керувати автомобілем.
Новини