Рубрики
МЕНЮ
Вечканова Елена
Ставлення до роботи у кожної людини формується по-різному. Дехто обожнює те, чим займається, інший же відверто ненавидить усе, що пов'язане з робочим процесом.
Як досягти успіху на ненависній роботі. Фото: Лайфхакер
Видання Times of India представило кілька порад, які допоможуть сконцентруватися на досягненні успіху незалежно від вашого ставлення до роботи.
1. Не фокусуйтеся на тому, що вам не подобається
Якщо думати винятково про те, що вас не влаштовує на поточній посаді, ситуація ніяк не покращиться. Навпаки — негатив лише буде нагнітати ситуацію. Краще зосередитися на приємних моментах, які приносить робочий процес (навіть якщо це лише зарплата).
2. Збільште кількість навичок
Не важливо, чи може ваш роботодавець допомогти вам освоїти щось нове за допомогою додаткових курсів. Нині багато безкоштовних тренінгів, на яких ви цілком здатні отримати нові знання. Проходження таких курсів на певний час відволіче вас від думки про ненависть до роботи. До того ж набуті навички можуть допомогти змінити професію в майбутньому.
3. Окреслюйте і виконуйте особисті цілі, яких здатні досягти
Коли люди ненавидять свою роботу, найкращим рішенням може бути створення власного набору цілей, яких слід досягти. Цікаво, що вони можуть стосуватися як загальних ініціатив компанії, так і ваших особистих професійних навичок.
4. Облаштуйте своє робоче середовище і пишаєтеся ним
Якщо здається, що взяти під контроль на роботі нічого не можливо, почніть із особистого робочого місця. Приведіть у порядок робочий стіл, обладнайте кабінет як подобається — це може прибрати зайвий стрес, який раніше з’являвся через неприємні речі навколо.
5. У неробочий час обов'язково робіть те, що вам подобається
Не забувайте розслаблятися після роботи і перемикати мозок на інші види діяльності. Заведіть собі хобі, якщо ще його не маєте, або почніть займатися спортом. Головне, щоб це "відволікання" вас дійсно радувало. І хто знає, можливо, хобі здатне з часом перерости у джерело повноцінного самостійного заробітку.
6. Змініть своє мислення
Як вже йшлося на початку, ми часто насамперед концентруємося лише на негативних сторонах — тому, що не подобається на роботі, тому, що не здатні змінити.
Спробуйте оцінити ситуацію як сторонній споглядач і зважте усі можливі дії. Зрештою, навіть ненависна робота після переосмислення може здатися досить непоганою. Ну або ж вам вдасться привести собі досить аргументів на користь зміни місця працевлаштування. що у підсумку теж добре.
Нагадаємо, раніше "Коментарі" повідомляли, які професії користуються найбільшою популярністю серед українців.
Також на порталі ви можете дізнатися, як в Україні шукають роботу люди старше 40 років.
Новини