Головна Новини Дозвілля психологія Як зробити свій ранок добрим: шість простих кроків
commentss НОВИНИ Всі новини

Як зробити свій ранок добрим: шість простих кроків

Кожен день користуйтеся цим методом

23 березня 2021, 09:35
Поділіться публікацією:

Якщо хочете, щоб ваш день був продуктивним, енергійним і сповненим позитивними емоціями, тоді почніть його з правильних думок і занять. У цьому вам допоможе метод, описаний американським письменником Хелом Елродом у своїй книзі "Магія ранку".

Як зробити свій ранок добрим: шість простих кроків

Як правильно починати ранок (фото з відкритих джерел)

Автор у своїй роботі розповідає про ранкові ритуали, які здатні змінити життя на краще і відчути себе набагато краще. Він пропонує щоранку використовувати метод S.A.V.E.R.S. Кожна буква цієї абревіатури — крок на шляху до ідеального ранку.

S — silence — чудодійна тиша. Після пробудження приділіть 5 хвилин самоті з собою, забудьте про сторонні думки та справи. Постарайтеся хоча б годину не користуватися телефоном, ноутбуком та іншими гаджетами. Можна тихо полежати в ліжку або помедитувати.

A — affirmations — переконання. З самого ранку дайте собі правильну психологічну установку. Скажіть собі, що ваш день буде сповнений радості, спокою, позитивних подій. Зосередьтеся на своїх цілях.

V — visualisation — візуалізація цілей. Уявіть кожен маленький крок на шляху до вашої мети. Візуалізуйте, як ви виконуєте свої щоденні завдання, які ведуть вас до підвищення або іншої значущої мети.

E — exercise — ранковий спорт. Приділіть вранці кілька хвилин фізичної активності (зарядці, бігу, плавання), головне, щоб це заняття було вам до душі.

R — reading — читання. Замість того щоб читати стрічку новин і переглядати фотки в Instagram, почитайте книгу, яка вас надихає і мотивує. Вона необов'язково повинна бути по роботі чи навчанні, просто почитайте щось для себе.

S — scribble — пишіть! Записуйте цікаві ідеї та думки. Ви здивуєтеся, як багато ви тримаєте у своїй голові ідей, які без запису відлітають. Та й хто може бути кращим співрозмовником, ніж ви самі?

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, чого не варто робити вранці, щоб не зіпсувати собі день.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини