Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Попри те, що інтелект рідко вдається виміряти лише тестами, психологи відзначають спільні патерни у поведінці людей з високим коефіцієнтом інтелекту. Найбільш розумні, як правило, уникають трьох речей, які здаються звичними, але насправді забирають багато внутрішнього ресурсу.
Чого уникають люди з високим коефіцієнтом інтелекту. Фото з відкритих джерел
Скаржитися — це звична реакція на стрес і роздратування. Але люди з високим IQ рідко практикують цю модель поведінки. Вони усвідомлюють, що хронічні скарги лише погіршують настрій, формують песимістичне мислення і закріплюють відчуття безпорадності. Замість того, щоб жалітись, вони шукають рішення, конструктивно змінюють ситуацію, або ставлення до неї.
Навіть якщо мають рацію, високоінтелектуальні люди не витрачають енергію на безплідні суперечки. Вони розуміють, що не кожен діалог вартий зусиль, особливо коли опонент не готовий слухати. Замість боротьби за останнє слово вони обирають спокій, адже вміння вчасно відступити теж слід сприймати як прояв сили.
Одна з найпомітніших рис людей із високим інтелектом, яку можна помітити, це незалежність від думки оточення. Їм не потрібні лайки, оплески чи підтвердження своєї цінності від інших. Їхня самооцінка базується не на зовнішніх оцінках, а на внутрішній впевненості. Вони прагнуть до зростання не для похвали, а для себе, що робить їх психологічно стійкішими.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про рейтинг країн за рівнем IQ. Що у ньому не так з результатом України.
Також "Коментарі" писали, що вчені виявили залежність алкоголізму від рівня IQ у школі.