logo_ukra

Coinspot 15.01.2021

BTC/USD

36673.22

ETH/USD

1183.40

LTC/USD

143.70

НБУ 15.01.2021

USD/UAH

28.25

EUR/UAH

34.30

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля психологія Перевірений спосіб, який допоможе вам відірватися від смартфона
commentss НОВИНИ Всі новини

Перевірений спосіб, який допоможе вам відірватися від смартфона

Відповідь виявилася очевидною

2 грудня 2020, 20:56

Часто в компанії друзів можна помітити людину, яка половину вечора проведе в своєму телефоні, відмовившись від спілкування. І подібна проблема зустрічається все частіше, тому що звичка кожну свою вільну хвилину витрачати на смартфон прив'язується до нас все сильніше. Але вирішити проблему можна, і кваліфікований психолог Дмитро Сінара знає як.

Перевірений спосіб, який допоможе вам відірватися від смартфона

Як не витрачати багато часу на гаджети. Фото: unsplash. Jacob Owens

Перше, що потрібно зробити в такій ситуації — "розбити" увагу людини, яка "застрягла" в телефоні. Наприклад, ви можете дістати свій гаджет і запропонувати співрозмовнику відкласти телефони в сторону. І хоч би якою була його реакція, хоч не кілька секунд це зможе відвернути його увагу.

Друге — людина сама повинна усвідомити, що їй потрібно навчитися контролювати свою увагу. Тут хорошою альтернативою може стати фізична активність або прогулянка на свіжому повітрі. Але істотний мінус у цього способу теж є: це дає лише тимчасовий ефект.

Фахівець також додав, що якщо людина в цілому більше любить віртуальне спілкування, ніж живе, то це може говорити про наявність серйозної психологічної проблеми. А її потрібно вирішувати вже на більш "серйозному особистісному рівні", резюмував психолог.

Як повідомляло видання "Коментарі", що насправді впливає на рівень нашого терпіння. Японські вчені провели нове наукове дослідження, в ході якого їм вдалося з'ясувати, що ж насправді впливає на рівень нашого терпіння. Виявляється, що за це відповідає гормон серотонін. Він "диктує" нашій свідомості, як нам відреагувати на ту чи іншу ситуацію: спокійно почекати чи не терпіти більше ні хвилини.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!