Рубрики
МЕНЮ
Седлецкая Татьяна
Фото: ya-roditel
Витратьте час, щоб вдосталь посумувати
Дозвольте собі оплакати втрату — навіть для самого цивілізованого розлучення потрібен час для роздумів.
"Вхід заборонено" або залишайтеся на порозі
Не входьте в будинок (квартиру) до свого колишнього і також не запрошуйте його до себе. Та частина вашого життя закінчена. Не просіть свого колишнього про допомогу — прибити полицю або полагодити протікаючий кран. Вам важливо навчиться це робити самостійно.
Забудьте про гнів
Поділіться тим, що трапилося зі своїми близькими і друзями, але позбавте дітей від свого гніву, щоб не зриватися на них. Коли причиною розлучення є зрада, бажання звинуватити невірного партнера може бути дуже сильним. Проявляйте стриманість і пам'ятайте, що одинока людина потребує підтримки, тому не носіть все в собі — вам зараз просто необхідні друзі.
Взяти на себе відповідальність за дітей
Спільна відповідальність, коли обоє батьків поділяють обов'язки і прийняття рішень, є хорошою ідеєю в тому випадку, коли відносини між партнерами після розлучення залишаються дружніми. Коли обоє батьків емоційно зрілі, вони удвох можуть залишатися активними учасниками у вихованні дітей. Найчастіше, фізичне піклування лежить на матері. Тільки від 10-12% дітей постійно живуть зі своїми татками.
Домовтеся про те, як управляти бюджетом
У вас повинні бути чіткі узгоджені витрати. Дослідження показують, що в перший рік після розлучення сімейний дохід жінок падає приблизно від 20% до 40%.
Погоджуйте важливі рішення разом
Пам'ятайте, що у вас є діти і ви, як і раніше, разом несете за них відповідальність. Тому приймати важливі рішення, щодо їх подальшої долі вам доведеться теж разом.
Не ставте дітей на лінію вогню
Доставляйте повідомлення колишньому особисто, а не через дітей. Вони як і раніше хочуть бути дітьми, а не посильними. Це правило стосується обох батьків. Постарайтеся максимально захистити дітей від конфлікту, їм не обов'язково знати всі подробиці вашого особистого життя і, тим більше, приймати в цьому активну участь.
Новини