Рубрики
МЕНЮ
Дмитрий Симоненко
Останнім часом в інтернеті з'явився новий вид шахрайства — фейкові інтернет-магазини. Вони продають буквально все — починаючи від нишевої косметики й парфумерії, закінчуючи брендовим одягом. Ціни, на відміну від відомих онлайн-серверів, значно нижче. Виправдовуючи цінову політику фейкового акаунту, шахраї вигадують різноманітні хитрощі, але частіше за все продукцію, представлену на сайті, видають за конфіскат. Як же відрізнити такі сайти від справжніх інтернет-магазинів розповідають експерти Сегодня.
Джерело: inbusiness.kz
Так, відомо, що такі ресурси, створені інтернет-шахраями, можуть бути як дві краплі води схожі на відомі онлайн-сервіси, за винятком одного "але": в адресному рядку до оригінальної назви приписуються сторонні цифри або букви.
Крім того, будь-який інтернет-ресурс можна перевірити через спеціальну пропозицію.
Роблячи покупку в інтернеті, беріть до уваги елементи, які свідчать про захист магазину. Так, наприклад, наявність замкнутого замочка в лівому кутку говорить про те, що сайту можна довіряти. Якщо ж цей значок відсутній, є всі підстави припускати, що на вашій довірі хочуть заробити.
Також відомо, що на таких сайтах псевдо-продавці вимагають повну оплату товару.
Раніше "Коментарі" писали про те, що Кабмін України вивчить питання обмеження роботи онлайн-сервісів з проросійською продукцією.
Новини