Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Екранізація популярного китайського науково-фантастичного роману "Проблема трьох тіл" від Netflix викликала негативну реакцію китайських глядачів. Деякі китайці обурюються та звинувачують американський серіал в тому, що він виставляє Китай у поганому світлі. Все завдяки початковій серії серіалу, яка показує часи "Культурної революції" Мао Цзедуна.
Кадр з серіалу "Проблема трьох тіл" від Netflix
Серіал "Проблема трьох тіл" заснований на трилогії китайського письменника-фантаста Лю Цисіня. Роман отримав престижні нагороди та шанувальників по всьому світу, зокрема книгу читали колишній президент США Барак Обама та автор "Гри престолів" Джордж Мартін.
Однак самі китайці різко критикують адаптацію серіалу "Проблема трьох тіл" від Netflix. Після прем’єри серіалу у китайських соцмережах панувало обурення. Китайці масово звинувачували американців у спотворені історії КНР, через початкову сцену у серіалі.
Епізод показує жорстоке побиття хунвейбінами (войовничі загони студентів та школярів) професора фізики в 1966 році під час "Культурної революції" Мао Цзедуна в Китаї. Ця сцена запускає сюжетну лінію, яка є центральною в першій книзі науково-фантастичного серіалу. Однак такий епізод не сподобався китайцям.
Сцена з серіалу "Проблеми трьох тіл", яка розлютила китайців
Цікаво, що у 2023 році була створена китайська адаптація роману "Проблеми трьох тіл" з 30 серій. Тоді критики звинуватили уряд у спробі викреслити "Культурну революцію" з китайської історії, оскільки цей сюжет був повністю опущений в місцевій адаптації.
Акторка Розалінда Чао, яка грає дорослу Є Веньцзе у серіалі "Проблема трьох тіл" заявила, що ця сцена повинна бути, адже виносить деякі моменти історії "Культурної революції" за межі Китаю. Вона наголошує, що в Китаї ніхто не може відкрито говорити про революцію, хоча це важлива частина історії країни.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про топ 10 найдорожчих серіалів світу.
Також "Коментарі" писали про 19 найочікуваніших серіалів 2024 року.
Новини