Рубрики
МЕНЮ
Седлецкая Татьяна
Фото: makeup.com.ua
Передпокій
Почніть що-небудь збирати. Це можуть бути різноманітні коробочки сірників, які ви будете зберігати у величезній скляній вазі, або колекція книг на журнальному столику. Виберіть те, що вам подобається. Колекціонування — простий і доступний спосіб додати індивідуальності та тепла вашій оселі, особливо коли у кожного предмета є своя історія.
Спальня
Кілька невеликих змін допоможуть легко домогтися розслаблюючої розкішної атмосфери готельного номера. Побалуйте себе красивими простирадлами — так, ви їх заслужили!
Ванна кімната
Як і в спальні, у ванній кімнаті також можна створити атмосферу готелю. Згорніть рушники в акуратну стопку, повісьте білі фіранки для душу й халат з вафельної тканини. Розкішний набір мила та лосьйону для рук додасть затишку простору і поліпшить ваш настрій. Завершальним штрихом можуть стати кілька гілок евкаліпта — повісьте їх на лійку для душа в якості ароматерапії під час прийняття ванни.
Вітальня
Навіть якщо у вас немає окремого кабінету для роботи, не переживайте. Використовуйте певні предмети, щоб розділити роботу і хатні справи. У понеділок вранці налаштуйте обстановку у вітальні для роботи протягом тижня, використовуючи спеціальне канцелярське приладдя та стійку для документів. У п'ятницю ввечері приберіть все непотрібне і накрийте стіл гарною скатертиною. Прикрасьте вітальню чашею з цитрусовими або букетом свіжих квітів — навіть такий простий жест допоможе провести межу між роботою і відпочинком.
Кухня
Мистецтво може перетворити навіть невелику кухню на справжню галерею! Спробуйте повісити великий плакат на глухій стіні або розмістити кілька картин в рамках над обіднім столом.
Дитячий куточок
Дітям складно пристосуватися до нових норм? Мотивування школяра до створення колекції може принести радість в його віртуальну область навчання. Згадайте про картки або фантики, які ви збирали в дитинстві. Створіть спеціальний простір, наприклад полку в шафі або книжкову полицю, який буде служити музеєм для цих предметів.
Новини