Головна Новини Дозвілля діти 5 правил міцного сну дитини
commentss НОВИНИ Всі новини

5 правил міцного сну дитини

5 мудрих звичок сну, які зведуть нанівець нічний плач немовляти, дозволивши новоспеченим батькам, як і малюкові, міцно спати всю ніч

27 листопада 2020, 15:34
Поділіться публікацією:


5 правил міцного сну дитини

Фото: everydayme

Не годуйте і не качайте дитину з метою сну

У віці від 4 місяців годування або качання може стати проблемою, якщо це єдиний спосіб, за допомогою якого ви можете приспати малюка. Для того, щоб цього не сталося, створіть спеціальний "сонний" ритуал — процедури, які допоможуть малюкові асоціювати сон: купання у ванні, надягання піжами, читання книжки, тьмяне світло. Якщо ви вкладете малюка в його ліжечко, перш ніж він стане занадто сонним, він навчиться засинати не на ваших руках.


Не беріть малюка на руки кожен раз, коли він плаче

В ідеалі необхідно дати малюкові кілька хвилин, щоб зрозуміти — чи може він заспокоїться самостійно. Пам'ятайте, що в міру свого дорослішання, немовлята вчаться використовувати свої сльози у своїх же інтересах. Коли ви виходите з кімнати, встановіть для себе таймер на п'ять хвилин. Якщо ваша дитина все ще плаче після закінчення цього часу, поверніться і заспокойте її. Заходьте до дитини кожні п'ять хвилин, поки вона не спить. На наступну ніч встановіть таймер на десять хвилин. І так далі.


Не продовжуєте нічні годування

У віці пів року дитина звикає до нічних перекусів, навіть якщо не потребує калорій. Малюк також звикає до пробудження в кінці циклу сну і думає, що повинен смоктати та їсти, щоб знову заснути. Нічні годування не тільки руйнують ваш сон, але і можуть вплинути на денне харчування дитини.


Намагайтеся, щоб малюк не дрімав на ходу

Дозволити дитині невелику дозу сну в колясці може стати справжньою спокусою для вас. Але короткий сон в русі може вплинути на здатність малюка спати у своєму ліжечку вночі. Розберіться з тим, скільки годин сну необхідно вашій дитині, виходячи з її віку. Організуйте свій день таким чином, щоб малюк міг спати у своєму ліжечку, а на вулиці займався спогляданням околиць.


Не дозволяйте малюкові пізно лягати спати

Ви можете помилково вважати, що пізніше вкладання гарантує міцний і тривалий сон, адже малюк сильніше втомився, але такі дії можуть мати неприємні наслідки. Коли малюк не лягає спати вчасно, він перевтомлюється і йому потрібно більше часу, щоб заснути.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини