Рубрики
МЕНЮ
Седлецкая Татьяна
Народження дитини — це час, наповнений любов'ю, щастям і радістю між вами і вашим партнером.
Батьки. Фото: mama.md
Розділити обов'язки
Складіть список домашніх справ і обов'язків, пов'язаних із домашнім господарством та доглядом за малюком, і почніть виконувати частину цієї роботи вже зараз — таким чином до моменту народження дитини велика частина ваших нових обов'язків стане для вас і вашого партнера звичайним завданням. Не забудьте подякувати один одному за добре виконану роботу! Намагайтеся часто обговорювати свої ролі, щоб при необхідності внести будь-які корективи в свою рутину.
Розмови про секс
Обговоріть свої проблеми і побоювання, перш ніж будь-яке обурення матиме можливість проникнути у ваші стосунки. Постарайтеся знайти способи повідомити своєму партнеру, що сексу у вашому житті стане менше з появою малюка, і разом придумайте рішення, здатне зробити вас щасливими.
Обговоріть свій стиль виховання
Облаштувати кімнату для своєї дитини і поставити один одному питання про батьківство — основні моменти вашої вагітності. Поговоріть один з одним, а також проконсультуйтеся з батьками, стиль виховання яких є для вас пріоритетним.
Пошуки педіатра
Вислухайте рекомендації інших батьків, поставте ваші запитання потенційним кандидатам і поговоріть з чоловіком про те, яким ви обидва хочете бачити свого педіатра.
Грудне годування
Хоча остаточне рішення про те, чи годувати малюка грудьми чи ні, лягає на ваші плечі, обговоріть це питання зі своїм чоловіком. Подумайте про способи залучення вашого партнера до даного процесу, наприклад, принести дитину для годування в середині ночі, а потім змінити йому підгузник.
Фінансова сторона питання
Простежте сімейні витрати і зверніть увагу на несуттєві витрати — зосередьтеся на тому, без чого ваша сім'я може обійтися. Так ви зможете скласти свій сімейний бюджет, склавши чітку фінансову картину свого майбутнього.
Раніше "Коментарі" писали про тата близнят, який розповів про свій досвід виховання.
Новини