74-річна бабуся, яка вийшла заміж за молодого хлопця, похвалилася сексуальним життям
Жінка запевняє, що похилий вік не вплинув на інтим із коханим
Британка, яка вийшла заміж за молодшого на 30 років туніського хлопця, каже, що їй потрібен ендопротез стегна, але це не заважає займатися сексом шість разів на тиждень. Про це пише Daily Star.
У матеріалі йдеться, що 74-річна Крістін Хейкокс та її 40-річний чоловік Хамза Дріді кинули виклик критикам, які говорили, що він просто "хоче грошей чи візи", нещодавно відсвяткувавши четверту річницю свого весілля.
Через сім років їхніх стосунків Крістін каже, що їхнє сексуальне життя так само прекрасне, як і раніше, незважаючи на те, що воно страждає від болю в стегні.
Бабуся двох онуків Крістін похвалилася, що в неї тепер чоловік – "гарячий тунісець".
Крістін познайомилася з Хамзою онлайн у 2018 році, коли викладала йому англійську мову. Після бурхливого роману вона полетіла на батьківщину через шість тижнів і більше ніколи не поверталася.
Незважаючи на початковий скептицизм друзів, які попереджали її, що він робить це тільки для візи, пара разом уже сім років і чотири з них – у шлюбі.
Читайте також на порталі "Коментарі" - пишна секс-працівниця розкрила секрет, як заробляє 5 тисяч доларів на місяць.