Як допомогти дитині розвинути свої навички у початковій школі
Діти - аудіали найкраще розуміють нові ідеї та концепції, коли чують інформацію
Якщо ви заглянете в класну кімнату, то відразу визначте дітей - аудіалів - це ті, хто наспівують мелодію, почувши її всього один раз, або ті, хто виконує вказівки після того, як їм кажуть тільки один або два рази, що потрібно робити.
Такі діти краще справляються із завданням, коли в якості білого шуму у фоновому режимі звучить музика, а також вони швидше засвоюють нову інформацію, коли промовляють її вголос.
Експерти в галузі освіти визначили три основних типи - кінестетик, візуал і аудіал. Наприклад, вивчаючи новий матеріал з математики, дитина - аудіал буде сприймати інформацію на слух, коли вчитель пояснює матеріал на уроці, відповідаючи на його питання. Учневі - кінестетику будуть потрібні блоки, палички для рахування або інші матеріали, щоб запам'ятати і зрозуміти нову концепцію. Візуал схопить матеріал швидше, прочитавши нову тему в підручнику, і спостерігаючи за тим, як учитель вирішує завдання на шкільній дошці.
Як допомогти дитині - аудіалу досягти успіху в школі?
Кращий спосіб підтримати дитину - аудіала - надати всі необхідні матеріали, які допоможуть дитині вивчити новий матеріал. У вашому арсеналі має бути багато аудіоматеріалів, таких як аудіокниги і музика, до яких дитина буде мати легкий доступ на комп'ютері.
Якщо дитина працює над проектом або грає в гру, задавайте їй безліч питань про її діяльності і попросіть зробити те ж саме, особливо в школі, якщо їй знадобитися допомога у розумінні теми. Говорити про предмети стільки, скільки потрібно, допоможе дитині засвоїти нові концепції.
Щоб допомогти дитині підвищити візуальні навички, грайте в карткові ігри або ігри з фішками. Щоб розвинути кінестетичні навички, заохочуйте такі практичні дії, як склеювання моделі з паперу, створення колажів, складання пазлів, ліплення з глини і т.д.
Ви також можете поговорити зі шкільним учителем дитини про можливість записувати уроки на телефон, щоб дитина могла знову прослухати їх вдома.
Раніше "Коментарі" публікували секрети виховання енергійного малюка.