Як вибратися із співзалежних стосунків: три способи

Психологи перерахували кілька способів, за допомогою яких можна вибратися зі співзалежних стосунків

Співзалежні стосунки – це нездорова прихильність однієї людини до іншої. І, як показує досвід, ні до чого доброго такий союз не приводить. Як же розірвати такі стосунки?

Визнайте, що ваші стосунки не здорові

Можливо, це найскладніший етап. Але постарайтеся зізнатися самому собі, що ці стосунки не здорові та руйнують ваш психологічний стан. Не переконуйте себе, що все добре, продовжуючи при цьому страждати. Визнати наявність проблеми – перший крок до успіху.

Подумайте на себе

У співзалежних стосунках світ крутиться тільки навколо вашого партнера, і ви просто забуваєте про себе, свої бажання та потреби. Але хіба не час припинити це? Подумайте про своє психологічне благополуччя, про прагнення і ви зрозумієте, що стосунки, в яких ви перебуваєте, заважають вам розвиватися.

Почніть реалізовувати свої бажання

Визначтеся з вашими цілями та бажаннями та поступово почніть переходити до їх реалізації. Це дуже важливо — за бажанням завжди слідує дія, інакше змінити життя неможливо. Так, у вас буде присутній страх, адже вам потрібно буде вийти із зони комфорту, але повірте, воно того варте!

Нагадаємо, що попри те, що всі стосунки різні та по-своєму унікальні, є низка звичок, які здатні зруйнувати будь-яку пару. Експерти визначили три проблеми, які ведуть до нерозуміння та розриву відносин. Що це за звички?

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що позитивні зміни починаються всередині й саме наша душа є джерелом щастя. Але, на жаль, ми маємо чимало токсичних звичок, про згубний вплив яких ми навіть не здогадуємося.