Брак сну сприяє збереженню негативного досвіду

На думку експертів, через недосипання також розвивається тривожність

На думку вчених з Піттсбурського університету, нестача сну може сприяти тривалому збереженню негативного досвіду. Результати дослідження опубліковані в журналі Biological Psychiatry: Cognitive Neuroscience and Neuroimaging.

Експерти відзначають, що до тривалого збереження негативного досвіду, а також до тривожності більшою мірою схильні лікарі та військовослужбовці. Вчені також не виключають розвиток посттравматичних розладів у людей даних професій.

У дослідженні вчених взяли участь 150 людей, яких розділили на три групи. Перша група добровольців спала протягом всієї ночі, друга - половину призначеного часу, а люди, що були в третій групі не спали зовсім. Вранці учасникам експерименту було запропоновано пройти процедуру вироблення страху.

За словами керівника дослідження Енн Джермейн, в ході експерименту було виявлено, що в групі людей, які отримували половину потрібного часу для сну, вчені могли спостерігати найбільшу активність областей, пов'язаних зі страхом, і найменшу - тих, що беруть участь в контролі емоцій ".

Вчені відзначили, що навіть ті добровольці, які не спали протягом усього часу, демонстрували меншу активність під час вироблення реакцій страху.

Як повідомляли "Коментарі" раніше, дієтологи визначили найшкідливіші харчові звички жінок.