Що робити з безглуздими покупками під час карантину: ТОП-5 порад
У мережі інтернет всього за декілька секунд можна знайти безліч потрібних магазинів
Альтернативою походам до крамниць став онлайн-шопінг. Щоб придбати практично будь-яку річ не потрібно навіть підійматися з крісла, а оплатити покупку можна двома кліками миші. Однак, подібна легкість часто веде до вчинення непродуманих імпульсивних покупок, про які згодом можна пошкодувати. Коментарі пропонують читачам ТОП-5 порад, що робити з безглуздими та імпульсивними покупками:
Порада №1: Складіть список необхідних речей
Купуючи речі онлайн не забувайте про чек-лист. Він необхідний не лише для офлайн-шопінгу. Для початку варто переглянути свій гардероб та зрозуміти й чого не вистачає. Зі списком потрібних речей можна вивчити асортимент інтернет-магазинів улюблених марок і купити потрібну річ.
Порада №2: Встановіть ліміт витрат
Щоб не витратити в інтернет-магазині занадто багато, використовуйте картку, на рахунку якої лежить рівно та сума, з якою ви готові розлучитися. Це допоможе не зробити імпульсивних покупок та навіть заощадити на них.
Порада №3: Низька ціна – не завжди хороша якість
Перестаньте відвідувати сайти з одягом сумнівної якості за невисокими цінами. Низька ціна не є серйозним приводом для придбання непотрібної речі.
Порада №4: Відмовтеся від розсилок
Щоб мотивувати покупців, магазини чи не щодня повідомляють їм у розсилках про нові акції та пропозиції. У підсумку можна купити непотрібні речі, які будуть припадати пилом у шафі. Варто відмовитися від таких розсилок, щоб уникнути непотрібних спокус.
Порада №5: Продайте річ в Інтернеті
Якщо ви все ж купили непотрібну річ її можна перепродати. У мережі є достатньо онлайн-майданчиків для цього. Зробіть фото непотрібної речі, напишіть опис, встановіть ціну та завантажте на сайт. Таким чином ви зможете позбутися зайвих речей не втративши використаних коштів.
Раніше "Коментарі" повідомляли, як карантин та пандемія коронавірусу влипнули на шопінг українців.