Полуниця буде великою та солодкою: що потрібно зробити під час цвітіння
Підживлення під полуницю добре зміцнить рослину
У квітні під полуницю обов'язково потрібно внести підгодівлю, яка допомагатиме ягоді нормально розвиватися та зміцнювати рослину. При цьому є кілька варіантів ефективних підживлень.
Огородники, які постійно збирають класні врожаї полуниці, рекомендують під час цвітіння рослини внести одну із трьох підживлень, які позитивно вплинуть на зростання ягоди та її смакові якості.
Перша – дріжджовий розчин. У п'яти літрах води розведіть кілограм свіжих дріжджів та залиште розчин настоюватися. Після цього розведіть півлітра такого розчину у десяти літрах води. Під кожен кущик полуниці потрібно підлити півлітра такого підживлення.
Другий спосіб – настій із кропиви. Свіжу кропиву складіть у бочку або іншу велику ємність і залийте водою. Залишіть настій на кілька днів, щоб він перекинув. Таким поживним розчином потрібно полити кущі полуниці із розрахунку: літр рідини під один кущ.
Третій спосіб – розчин сечовини. У двох літрах води розведіть 10 г сечовини. Під кожен кущ потрібно підлити півлітра цієї рідини.
Читайте також на порталі "Коментарі" – вчені з Державного університету Сан-Дієго (США) зробили важливе відкриття: регулярне вживання полуниці в рази підвищує антиоксидантний захист організму та покращує пам'ять. Результати цього важливого дослідження опубліковані в науковому виданні Nutrition, Metabolism та Cardiovascular Diseases (NCDM).
У масштабному експерименті взяли участь люди 65 , які мали проблеми із зайвою вагою. Важливо, що у момент початку експерименту у піддослідних був проблем із пам'яттю, серцем і судинами. Вчені поділили добровольців на дві групи. Однією групі давали плацебо, інша отримувала спеціально розроблений сублімований полуничний напій – смузі.
Полуничний напій, який пили учасники експерименту, містив підвищену концентрацію поліфенолів – потужних антиоксидантних сполук, які захищають клітини від пошкоджень, спричинених вільними радикалами, та ефективно борються із запальними процесами в організмі.